Burhaniye Mahallesi Panjur Servisi
Panjur modellerinin bizlere sunmuş özelliklerinden bir tanesi yaz aylarında güneş ışıklarının mobilyalarımıza verdiği ışınlar ve güneşin sıcaklığının direk evimize girmesini engellemektedir. Ayrıca yine kimsenin yaşanmasını istemediği hırsızlık olaylarının da önüne geçmesine yardımcı olabilir. Yapılarımıza verdiği şıklık ile de evlerimizin değerinin kaybolmasına izin vermez.

Sizlere vermiş olduğumuz servislerde işinin ehli profesyonel ustalarımız en kaliteli malzemeleri kullanmış olduğumuz hizmetlerde en kısa sürede konumunuza gelerek arıza çözümlerinizi giderecektir.

Burhaniye Mahallesi Panjur Tamiri
Panjur sistemleri manuel ve motorlu (elektrikli, otomatik) olarak sınıflandırılmaktadır. Bu sistemlerde mekanizmalardan kaynaklanan sorunlar konusunda tecrübeli panjur tamir ustalarımız en kaliteli hizmeti sunmaktayız.
Panjur tamiri ile ilgili en çok yaşana arızalar;

Panjur ipi değişimi
Panjur makası değişimi
Panjur menteşe değişimi
Panjur bakımı
Panjur temizliği
Panjur Bakımı
İlk paragrafta belirttiğimiz panjurun faydalarının sürekliliğini sağlamak için panjur bakımı konusunda dikkat etmeliyiz. Çünkü bakımlı bir panjur bu fonksiyonları sağlar ve uzun ömürlü olur.

Burhaniye Mahallesi Panjur Tamiri Fiyatları
Panjur tamiri hizmetimizde fiyatlar belirlenirken servis sunan ustalarımızın yapmış veya yapacakları panjur arızasının tespitine göre fiyat belirlenmektedir. Çünkü kullanılan ekstra bir malzeme değişimi fiyatlarda değişiklik göstermesini sağlayacaktır. Aksi taktirde sadece panjur tamiri servisinde işçilik maliyeti alınmaktadır.

Sizlere diğer vermiş olduğumuz hizmetler ise; motorlu panjur tamiri, otomatik panjur tamiri, elektrikli panjur tamiri, kepenk tamiri, otomatik kepenk tamiri, motorlu kepenk tamiri.